دانلود بازی
دانلود بازی
بازی کارتینگ برای اندروید , دکوراسیون منزل , عکسهاى عاشقانه , دانلود اهنگ شاد خب به درک , رنگ موی سال 94 , تیتراژ پایانی زنده باد زندگی 320 , بن بست حمید عسکری , عکس انواع مبل کودک , دانلود عکس عشقی , آهنگ جدیدشهرام شب پره

عضو كميته حقيقت ياب مجلس با تاكيد بر اينكه اين كميته به‌دنبال پيدا كردن هويت افراد حمله‌كننده لباس شخصي به كوي دانشگاه و ساير مناطق است گفت: اين معنا ندارد كه عده‌اي خودسر و يا هدايت شده وارد چنين عمليات‌هايي شوند و وحشت و ارعاب به‌وجود آورند.

به نوشته همشهري، حميدرضا كاتوزيان، در حاشيه جلسه علني ديروز مجلس با اشاره به اينكه همزمان با كميته حقيقت ياب مجلس دستگاه‌هاي اطلاعاتي نيز در حال بررسي هويت حمله‌كنندگان به كوي دانشگاه و مجتمع سبحان هستند افزود: اين مسئله را با جديت پيگيري مي‌كنيم و تا زماني كه به نتيجه نرسيم آن را رها نمي‌كنيم.

وي بيان كرد: مجددا قرار شده است كه از كوي دانشگاه، مجتمع سبحان، منطقه گل‌افشان در سعادت آباد و منطقه شمال ولنجك و مناطق ديگري كه آسيب ديده اند، بررسي‌هايي به عمل آيد.

كاتوزيان با اشاره به اينكه در بررسي‌هاي جديد به‌دنبال پيدا كردن هويت افراد حمله‌كننده هستيم خاطرنشان كرد: اگر در مجموعه و يا خانه‌اي فعاليتي عليه نظام انجام مي‌دهند، افراد بايد با لباس فرم و با حكم اجازه ورود وارد شوند و هيچ كس حق ندارد سر خود دست به اقدامي زده و مردم را مرعوب كند.

نماينده مردم تهران در ادامه، حمله به مجتمع‌هاي مسكوني و ايجاد رعب و وحشت را جرياني سازماندهي شده دانست و اذعان كرد: اين اتفاقات اگر جريان سازماندهي شده‌اي باشد كه به اعتقاد بنده سازماندهي شده و از كانون‌هايي خاص سرچشمه مي‌گيرد، بايد تلاش كنيم اين كانون‌ها از طريق وزارت اطلاعات و اطلاعات ناجا و دستگاه‌هاي ذيربط شناسايي شوند و با عوامل و سركرده حمله‌كنندگان برخورد شديد صورت گيرد.

وي در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه تعدادي از افراد حمله‌كننده به مجتمع‌هاي مسكوني متعلق به يكي از نهادها هستند، آيا كميته حقيقت ياب هم به اين نتيجه رسيده‌ است يا خير، گفت: اين موضوع تحت بررسي است و ما هنوز به جمع‌بندي نهايي در اين زمينه نرسيده‌ايم.

اما اگر به جمع‌بندي برسيم كه حمله‌كنندگان متعلق به نهاد خاصي هستند، از هر نهادي كه باشند و يا خودسر و خودجوش حمله كرده باشند، بايد با آنها برخورد شود. ايجاد رعب توسط فرد عادي و يا جريان سياسي و يا حتي نهاد حكومتي با هم تفاوتي نمي‌كند و در همه موارد ممنوع است.

عضو كميته حقيقت ياب مجلس با بيان اينكه وزارت اطلاعات عنوان داشته كه تعدادي از كساني كه سازمان‌دهنده اغتشاشات هستند را شناسايي و دستگير كرده است، در مورد حضور لباس شخصي‌ها در سطح خيابان ادامه داد: ما به نيروهاي انتظامي و دستگاه‌هاي ذيربط تذكرات لازم را داده‌ايم، اما ما قوه مقننه هستيم و قدرت اجرايي و توان عملياتي نداريم و تنها به دستگاه‌هايي كه در كنترل امنيت نقش دارند، تذكر داده‌ايم.

كاتوزيان افزود: ما به نيروي انتظامي و دستگاه‌هاي ذيربط گفته‌ايم افراد خودشان را با لباس فرم و نه با لباس شخصي وارد صحنه كنند و با كساني كه با لباس شخصي وارد صحنه‌ها شده و موجب اغتشاش مي‌شوند، برخورد كنند.

كوي دانشگاه در فراكسيون دانشگاهيان

فراكسيون دانشگاهيان مجلس نيز بعدازظهر فردا موضوع حمله به كوي دانشگاه و ضرب و شتم دانشجويان را با حضور محمد مهدي زاهدي وزير علوم بررسي مي‌كند.

درخواست فراكسيون اقليت از رئيس قوه قضاييه

سخنگوي فراكسيون خط امام‌(ره) مجلس از نامه‌ اعضاي اين فراكسيون به سيد محمود هاشمي شاهرودي رئيس قوه قضاييه براي روشن شدن وضعيت بازداشت‌شدگان اغتشاشات اخير خبر داد.

داريوش قنبري افزود: ‌در اين نامه از آيت‌الله شاهرودي درخواست شده كه به اعضاي فراكسيون اقليت اجازه بدهند كه از نيروهاي سياسي بازداشت‌شده ديدار كنند. لباس شخصي‌ها پليس نيستند

رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي در پاسخ به سؤالي درباره حضور لباس‌شخصي‌ها در اغتشاشات اخير خاطرنشان كرد: لباس‌شخصي‌ها از اعضاي نيروي انتظامي يا پليس نيستند و قرار است اين موضوع در اين كميسيون بررسي شود. علاءالدين بروجردي درپاسخ به سؤال ديگري درباره اغتشاشات تهران و بررسي اين موضوع در كميسيون امنيت ملي گفت: بحث مفصلي در كميسيون امنيت ملي در‌اين‌باره انجام شد و قرار شد ارگان‌هاي مربوط به‌ويژه نيروي انتظامي اين موضوع را حل و فصل كنند.

وي با اشاره به دخالت انگليس و برخي كشورهاي غربي در مسائل داخلي كشور از حضور منوچهر متكي وزير امور خارجه در جلسه امروز اين كميسيون خبر داد و افزود: كميسيون امنيت ملي، طرح بازنگري در روابط با انگليس را بررسي مي‌كند.
ارسال در تاريخ 2015-08-18 توسط komevo
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.