دانلود بازی
دانلود بازی
بازی کارتینگ برای اندروید , دکوراسیون منزل , عکسهاى عاشقانه , دانلود اهنگ شاد خب به درک , رنگ موی سال 94 , تیتراژ پایانی زنده باد زندگی 320 , بن بست حمید عسکری , عکس انواع مبل کودک , دانلود عکس عشقی , آهنگ جدیدشهرام شب پره
253372-968543.gif

عصر ایران – در حالی که 10 روز دیگر به زمان برگزاری انتخابات حساس و سرنوشت ساز دهمین دوره ریاست جمهوری زمان باقی است ، نبرد رنگ ها و نمادهای انتخاباتی نامزدهای دهمین دوره ریاست جمهوری به اوج خود رسیده است.

به گزارش عصر ایران ، در برخی از ادارات و نهادهای دولتی در تهران و شهرستان ها اخطارهایی جدی به کارکنان درباره عدم استفاده از رنگ هایی خاص در پوشش داده شده است. البته برخورد با این پدیده سلیقه ای بوده و ظاهرا هیچ بخشنامه رسمی یا محرمانه ای در این باره از بالا دیکته نشده است ، اما روسای برخی ادارات بنا به صلاحدید و سلیقه خود شان تذکرات اکیدی درباره عدم استفاده کارمندان  از رنگ های تداعی کننده کمپین انتخاباتی داده اند .

شنیده های خبرنگار عصر ایران از برخی روزنامه های حامی دولت حاکی است که مدیران مسئول و سردبیران این روزنامه ها به خبرنگاران حامی موسوی که مچ بند یا لباس سبز بر تن می کنند تذکر اکید داده اند که در صورتی که از این نمادها استفاده کنند ، از کار خود اخراج خواهند شد .

این در حالی است که دامنه اعتراض به استفاده از رنگ سبز حتی اخیرا به سیما نیز کشیده شد و یک روزنامه حامی دولت به استفاده برنامه ای  انتخاباتی درشبکه یک  سیما از دکور سبز واکنش نشان داده و مجری ، عوامل و دست اندرکاران تهیه آن برنامه تلویزیونی را به تبلیغ برای میر حسین موسوی متهم کرد.

اما این روزها  صف بندی رنگ ها در سطح جامعه هم قابل مشاهده است . با توجه به موقعیت شغلی برخی از کارمندانی که در ادارات دولتی کار می کنند ، استفاده این دسته از افراد از لباس های با رنگ سبز محدودیت هایی دارد و ممکن است این شائبه به وجود آید که آنها در حال تبلیغ کاندیدای مخالف دولت در ادارات دولتی هستند . بنابراین استفاده این قبیل کارمندان از بازوبند و مچ بند سبز بعد از پایان ساعات اداری و به هنگام بازگشت از کار به خانه بیشتر رایج شده است.

برخی از زنان پارچه های کوچک سبز رنگ را به مچ دست خود بسته و یا به کیف خود الصاق می کنند و بدین وسیله می خواهند برای نامزد مورد نظر خود تبلیغ کنند. برخی هم از سر تا به پا سبز می پوشند . اینها در واقع بیشتر اعضای کمپین تبلیغاتی مهندس موسوی هستند .

در حالی رنگ سبز در این مرحله از انتخابات تبدیل به رنگی سیاسی شده است که نامزدهای دیگر انتخاباتی نیز مجبور شده اند رنگ هایی را برای کمپین خود برگزینند. مهدی کروبی رنگ سفید و محمود احمدی نژاد نیز سه رنگ سبز،سفید و قرمز یعنی پرچم ایران را به عنوان نماد کمپین خود در نظر گرفته اند.


ارسال در تاريخ 2015-08-18 توسط komevo
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.