دانلود بازی
دانلود بازی
بازی کارتینگ برای اندروید , دکوراسیون منزل , عکسهاى عاشقانه , دانلود اهنگ شاد خب به درک , رنگ موی سال 94 , تیتراژ پایانی زنده باد زندگی 320 , بن بست حمید عسکری , عکس انواع مبل کودک , دانلود عکس عشقی , آهنگ جدیدشهرام شب پره

جام جم آنلاين: مادربزرگ 75 ساله وقتي متوجه چند سارق زورگير در يكي از بوستان‌هاي شهر تهران شد ، پس از چند ساعت تعقيب ، وقتي مخفيگاه آنها را شناسايي كرد به پليس خبر داد.

علاقه‌مندان به تماشاي سريال‌هاي پليسي، به طور حتم خانم مارپل را به ياد مي‌آورند كه چطور با دقت، مراقبت و هوشمندي خود نسبت به حادثه‌اي، از خود سماجت نشان مي‌داد و سرانجام با شناسايي مجرمان، پليس را خبر مي‌كرد.

اما بشنويد از يك نمونه مشابه در كشور خودمان كه يك مادربزرگ 75 ساله كه سن و سال او هم به خانم مارپل مي‌خورد، موفق شد يك باند زورگيري را متلاشي كند.

اين پرونده كه در شعبه 10 بازپرسي دادسراي جنايي تهران در حال بررسي و تحقيقات قرار دارد، حاكي است؛ 3 روز پيش، 4 سارق زورگير در يكي از بوستان‌هاي شرق تهران با نزديك شدن به يك جوان شهرستاني از وي خواستند پول‌هايش را دو دستي تقديم سارقان كند. به دنبال اين درخواست از سوي سارقان، زن 75 ساله‌اي كه در نزديكي محل حادثه بود، از سارقان خواست تا جوان شهرستاني را رها كنند كه با واكنش تند دزدهاي چاقو به دست روبه‌رو شد و سارقان پس از ضرب و جرح جوان شهرستاني، اموال او را به سرقت بردند و متواري شدند.

در جستجوي سارقان

يك روز پس از اين حادثه، هنگامي كه زن 75 ساله در نزديكي اين بوستان در حال عبور بود، با مشاهده اين 3 سارق، آنها را تعقيب كرد و پس از چند ساعت تعقيب سايه به سايه، وقتي آنها وارد مخفيگاه خود شدند، موضوع سرقت و زورگيري و شناسايي محل سارقان را به مركز فوريت‌هاي پليسي 110 گزارش كرد و ماموران با عزيمت به محل و تحقيق از مادربزرگ كنجكاو، با استفاده از شگردهاي پليسي هر 4 سارق را از مخفيگاه خود بيرون كشيدند و آنها را دستگير كردند.

سارقان پس از دستگيري، با مشاهده مادربزرگ ديگر نتوانستند سرقت از جوان شهرستاني را انكار كنند و پس از گزارش پرونده به بازپرس شعبه 10 دادسراي جنايي، بازپرس حيدري دستور بازرسي از مخفيگاه سارقان را صادر كرد و ماموران در اين محل، مقاديري اموال مسروقه متعلق به مردم را كه با زور و اجبار به دست آمده بود، كشف و ضبط كردند.

با اعتراف اعضاي اين باند 4 نفره به چند فقره سرقت، دستور قضايي در اين خصوص صادر شد.  
ارسال در تاريخ 2015-08-18 توسط komevo
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.