دانلود بازی
دانلود بازی
بازی کارتینگ برای اندروید , دکوراسیون منزل , عکسهاى عاشقانه , دانلود اهنگ شاد خب به درک , رنگ موی سال 94 , تیتراژ پایانی زنده باد زندگی 320 , بن بست حمید عسکری , عکس انواع مبل کودک , دانلود عکس عشقی , آهنگ جدیدشهرام شب پره
725813-113927.jpgانتخاب - شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی، امیر قطر، در گفت وگو با اشپیگل گفت: "برای بعضی کشورهای عرب هنوز کاملا مسجل نشده که گفت وگوی آمریکا و احمدی نژاد قطعی است."

امیر قطر علت عدم حضور احمدی نژاد در کنفرانس اخیر  دوحه را مخالفت "بعضی کشورهای عرب" عنوان کرد و با لحنی انتقادی به سرزنش این کشورها پرداخته و گفت: "این کشورها هنوز به این واقعیت پی نبرده اند که در آمریکا تغییر و تحول بزرگی رخ داده است."

وی اضافه کرد: "برای من کاملا روشن است که اگر این کشورها به این واقعیت پی برده و آن را باور کنند، سراسیمه به سوی تهران خواهند دوید.

امیر قطر در پاسخ به  سوال خبرنگار اشپیگل در مورد برنامه اتمی ایران گفت: "ما کشور کوچکی هستیم و با همه کنار خواهیم آمد. ما با کسی دشمنی نداریم؛ اما اجازه سوء استفاده را به کسی نخواهیم داد و آلت دست کسی هم نخواهیم شد.

بطور مثال ما تحت هیچ شرایطی با آمریکا علیه ایران متحد نخواهیم شد. ایران هیچ گاه برای ما ایجاد مزاحمت نکرده است."

از طرف دیگر امیر قطر در مورد امکان اتحاد کشورهای حاشیه خلیج فارس با ایران علیه آمریکا گفت: "برای کشورهای حوزه خلیج [فارس] بسیار دشوار است که با ایران علیه آمریکا متحد شوند. این را رهبران تهران به خوبی می دانند."

امیر قطر از سیاست های اخیر آشتی جویانه  بارک اوباما در مقابل ایران حمایت کرد و آن را بسیار مثبت ارزیابی کرد.

او افزوده گفت: "امیدوارم که رییس جمهور آمریکا در تمام خاورمیانه فعال تر عمل کند. زیرا مساله فقط محدود به ایران نیست بلکه بر سر کشورهای دیگر مانند فلسطین و عرا ق است. کشورهای زیادی در خاورمیانه از سیاست های آمریکا رنج برده و صدمه دیده اند.. آمریکا همیشه مرتکب خطاهای فاحشی شده است. اما خدا را شکر که آمریکا یک کشور دموکراتیک است و کشورهای دموکراتیک  قادرند خطاهایشان را تصحیح کنند."
ارسال در تاريخ 2015-08-18 توسط komevo
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.