دانلود بازی
بازی کارتینگ برای اندروید , دکوراسیون منزل , عکسهاى عاشقانه , دانلود اهنگ شاد خب به درک , رنگ موی سال 94 , تیتراژ پایانی زنده باد زندگی 320 , بن بست حمید عسکری , عکس انواع مبل کودک , دانلود عکس عشقی , آهنگ جدیدشهرام شب پره

 

 

احمدخاتمي: جمهوري اسلامي، نظامي بي بديل در دنيا است

امام جمعه موقت تهران تصريح كرد:‌ پرورش نسل عالم و متعهد اداي دين معلمان و در خدمت دين بودن،‌ تلاش علمي گسترده و دفاع از سنگر نظام اسلامي اداي دين دانش آموزان به شهيدان است.

آيت الله سيد احمد خاتمي، در مراسم آغاز سال تحصيلي جديد در يكي از مدارس شرق تهران خطاب به دانش آموزان گفت:‌ شما با تحصيل جدي خود با كوشش و تلاش فراوان عزت بخش نام ايران اسلامي خواهيد بود.

نايب رئيس مجلس خبرنگان رهبري با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصيلي جديد ياد آور شد: اين تقارن پيامي را با خود دارد كه ما مديون شهدا هستيم و آرامش امروز كه اول مهر بر سر كلاس درس حاضر شديم، را مديون خون شهدا هستيم .

خاتمي خطاب به دانش آموزان با بيان اين‌كه دوستان شما جان خود را فدا كردند تا نظام قرآني و ايران اسلامي سر بلند بماند، افزود: ميانگين سن شهدا بين 15 تا 30 سال بود، اكنون ما سر سفره آنها نشسته ايم، يادمان باشد كه مديون شهدا هستيم، آنها وقتي به ديدار خدا مي‌رفتند با يك چشم به ملائكه الهي نگاه مي‌كردند و با چشم ديگر به شما نگاه مي‌كردند، آنها بهترين فصل عمر خود را تقديم نظام و دين كردند حال ببينيم شما با امانت آنها چگونه رفتار مي‌كنيد.

وي با تاكيد بر اين‌كه همه اقشار مديون شهدا هستند و هر كس بايد وظيفه و دين خود را به شهدا ادا كند، خطاب به معلمان و دبيران تصريح كرد:‌ معلمان و مربيان كه اركان مراكز آموزشي هستند، بايد فرزندان مردم را امانت الهي بدانند و در دو بعد ديني و علمي تلاش كنند تا اين امانت هاي مردم را رشد دهند .

امام جمعه موقت تهران ادامه داد:پرورش بعد ديني تنها اختصاص به معلم ديني ندارد، بلكه همه معلمان در رابطه با دين و باورهاي اعتقادي مسئوليت دارند و از طرف ديگر دربعد علمي در حدي كه مي‌توانند بايد از تمام توان خود استفاده كنند.

خاتمي همچنين با اشاره به اين‌كه شما دانش آموزان بايد در سه بعد نسبت به شهدا اداي دين كنيد، گفت: بعد اول بعد ديني است كه بايد به آن توجه كنيد. تحكيم كننده رژيم سياه ضد مردمي پهلوي دانشمندان بي دين بودند. اگر قرار است علمي كه تحصيل مي‌كنيد، عنصر عظمت خودتان و كشورتان باشد با دين گره بخوريد و يكي از نمادهاي آن برگزاري نماز جماعت در مدارس است.

وي ياد آور شد: يك متدين همه رفتارش ديني است و زبان ،‌ چشم و رفتارش ديني بوده و با آئين نامه دين زندگي مي‌كند آنها كه به بشريت خيانت مي‌كنند، بخشي از آنها دانشمندان بي دين هستند.

نايب رئيس جامعه مدرسين حوزه علمي قم تصريح كرد:‌ انتظار از مسئولان اين دبيرستان اين است كه در پيشگاه شهيدان طوري عمل كنند كه سربلند باشند و همچنان كه در بعد علمي بسيار درخشيده‌ايد در بعد معنويت و ارزش‌هاي ديني نيز بيش از پيش احساس مسئوليت كنند.

خاتمي با تاكيد بر اين‌كه آينده كشور با دين رقم مي‌خورد و سرنوشت فردي هم با دين رقم خواهد خورد گفت:‌ دانش آموز موفق كسي است كه آرامش داشته باشد و اين در سايه خدا و ياد خدا به دست مي آيد، وقتي انسان با ياد خدا مانوس شد، خدا هواي انسان را دارد .

وي خاطر نشان كرد: بعد از قرن‌ها نظام مردمي در جمهوري اسلامي ايران شكل گرفته كه آينده آن را شما و علم شما رقم مي‌زند. بمب اتم براي آمريكا دانشمندان ما هستند. دانشمندان هسته‌اي كه با بيش از 30 سال تحريم آنقدر درخشيدند كه دشمن را متعجب كردند. و در عرصه هوا فضا ما وارد باشگاه هوافضا شديم و در ساير عرصه‌هاي مختلف نيز موفقيت هاي بي شماري را به دست آورديم.

امام جمعه موقت تهران تاكيد كرد:‌ تلاش علمي براي سربلندي ايران عزيز عبادت بزرگي است و اين بر عهده شما دانش آموزان است.

وي همچنين با توصيه به دانش آموزان براي تحصيل جدي به عنوان اداي دين به شهيدان گفت: با اعتقاد به اين‌كه يك عبادت انجام مي‌دهيد به سر كلاس درس بياييد و در كنار آن دفاع از نظام اسلامي از ديگر وظيفه شما است.نظامي كه اسلام را در دنيا پر آوازه كرد و خيزش اسلام ناب محمدي (ص) سراسر جهان را فرا گرفت و دشمنان را كلافه كرد.

خاتمي ياد آور شد: اين‌كه به قرآن اهانت مي‌كنند، مي‌بينند انسان جان گرفته و از متن كاخ سياه كه به ناحق كاخ سفيدش مي نامند به مراكز آموزشي قرآني ما نامه مي فرستند كه برايشان قرآن بفرستيم.اين نظام ‌، اسلام را زنده كرد و شخصيت له شده مردم را بازگرداند.

وي اضافه كرد :در طول حكومت سياه پهلوي يك انتخابات آزاد شكل نگرفت، اما در طول 31 سال انقلاب اسلامي بيش از 31 بار مردم پاي صندوق ها آمدند و سرنوشت خود را رقم زدند.

نايب رئيس مجلس خبرگان تاكيد كرد: اين نظام ‌، نظام بي بديل در دنيا است كه يك اعتقاد در آن دخيل است و اسلام محور آن است. و مردم در آن تاثير گذار هستند و اين نظام مردم سالاري ديني در دنيا بي سابقه است و اولين بار نظام مقدس جمهوري اسلامي اين مردم سالاري ديني را عرضه كرد و تحقق بخشيد.

خاتمي تاكيد كرد:‌ انتظار اين است كه در كنار نظام باشيد و در تقويت آن تلاش كنيد و خوبي ها را تحسين كرده و موارد نقد را دلسوزانه نقد كنيد.

امام جمعه موقت تهران در پايان با تقدير از خانواده هاي شهدا و مسئولان اين دبيرستان سالي سرشار از موفقيت و پيروزي را براي دانش آموزان و مربيان آرزو كرد....../تحلیل:عصرایران

ارسال در تاريخ 2018-05-14 توسط komevo
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.