دانلود بازی
بازی کارتینگ برای اندروید , دکوراسیون منزل , عکسهاى عاشقانه , دانلود اهنگ شاد خب به درک , رنگ موی سال 94 , تیتراژ پایانی زنده باد زندگی 320 , بن بست حمید عسکری , عکس انواع مبل کودک , دانلود عکس عشقی , آهنگ جدیدشهرام شب پره

نشست در ریاست‌جمهوری درباره تخم‌مرغ!

اصغری خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از این وضعیت در جلسه‌ای که در ریاست جمهوری برگزار شد، برای تثبیت و متعادل کردن قیمت تخم‌مرغ در بازار تصمیم گیری شد، تا مازاد تخم‌مرغ خریداری و برای تنظیم بازار در ماه‌های پرمصرف وارد بازار شود.مدیرعامل اتحادیه تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار گفت: در جلسه‌ ریاست جمهوری برای تثبیت قیمت تخم مرغ، خرید، ذخیره‌سازی و اجرای طرح ناجی تصمیم گیری شد.

هدایت اصغری با اعلام این خبر اظهار داشت:‌ در حال حاضر تولیدکنندگان تخم‌مرغ را کیلویی، 1000 تا  1200 تومان زیر قیمت تمام شده عرضه می‌کنند.

مدیرعامل اتحادیه تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار گفت: در حال حاضر تولیدکننده، گله‌های مرغ در حال تولید را حذف می‌کند که علامت خوبی نیست و ادامه این وضع موجب کاهش تولید و افزایش قیمت می‌شود.

اصغری خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از این وضعیت در جلسه‌ای که در ریاست جمهوری برگزار شد، برای تثبیت و متعادل کردن قیمت تخم‌مرغ در بازار تصمیم گیری شد، تا مازاد تخم‌مرغ خریداری و برای تنظیم بازار در ماه‌های پرمصرف وارد بازار شود.

مدیرعامل اتحادیه تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار (میهن) در پاسخ به اینکه آیا زمان محدود نگهداری تخم‌مرغ نمی‌تواند مشکل ساز باشد، گفت:‌ انبارداری به صورت چرخشی با تسهیلاتی که به مرغ‌داران داده می‌شود، اجرا می‌شود، ضمن اینکه در انبارهای مجهز تا سه ماه نیز امکان نگهداری تخم‌مرغ وجود دارد.

*طرح ناجی مرغداران

وی همچنین از اجرای طرح ناجی خبر داد و گفت:‌ با اجرای این طرح تمام نیازهای مرغ‌داران توسط خودشان ساماندهی می‌شود، قیمت کف و سقف تعیین شده و در طول سال تولید و قیمت پایدار خواهد بود.

اصغری گفت: ‌این طرح با محوریت تولید پایدار، اصلاح زیرساخت‌ها و صادرات انجام می‌گیرد.

مدیرعامل اتحادیه تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار (میهن) اظهار داشت: به دنبال جلسه نهاد ریاست جمهوری، جلساتی با مدیرکل طیور و مرکز پشتیبانی امور دام برای عملی ساختن این تصمیم‌ها انجام شده و به زودی این دو طرح در کشور اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه تولید‌کنندگان مرغ تخم‌گذار افزود: در حال حاضر تولید تخم‌مرغ در کشور به حد کافی است و ماهانه 10 تا 20 هزار تن مازاد تخم‌مرغ تولید می‌شود.

وی افزود: نیاز ماهانه کشور 60 هزار تن است، در حالی که 75 تا 80 هزار تن تولید می‌شود./فارس

 

ارسال در تاريخ 2018-01-22 توسط komevo
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.