دانلود بازی
بازی کارتینگ برای اندروید , دکوراسیون منزل , عکسهاى عاشقانه , دانلود اهنگ شاد خب به درک , رنگ موی سال 94 , تیتراژ پایانی زنده باد زندگی 320 , بن بست حمید عسکری , عکس انواع مبل کودک , دانلود عکس عشقی , آهنگ جدیدشهرام شب پره

 

حسین رضازاده بی کفایت است!

 

 

در پی اتفاقی که برای علی حسینی، وزنه بردار ایرانی رخ داد و فدراسیون جهانی، رای به محرومیت مادامالعمر وی داد، نظرات مختلفی از اشخاص مختلف در رابطه با این مساله مطرح شده است، در این بین، حسین رضازاده بیش از همه هدف انتقادات قرار گرفته است.

 

محمدحسين برخواه، عضو سابق تيم ملي وزنه برداري، نیز در صحبت هایی به شدت از علی حسینی حمایت می کند و رضازاده را به باد انتقادات می گیرد::« اين از افتخارات زندگي ورزشي من است كه هيچ وقت عليه كسي صحبت نكردم و اساسا دنبال حاشيه و مسائلي خارج از حوزه ورزش نبوده‌ام اما پس از شنيدن خبر محروميت مادام‌العمر سعيد علي حسيني نمي‌توانم ساكت بنشينم و قرباني شدن يكي از استعدادهاي ناب وزنه‌برداري ايران و جهان را تماشا كنم. به نظر من حسين رضازاده، داراب رياحي و زارع كه با بي‌كفايتي و بي‌لياقتي، پنج جوان بااستعداد وزنه‌برداري ايران را نابود كردند متهم رديف اول اين ماجرا هستند.

محسن داوودي، انوش آرمك، اميد نائيج، رشيد شريفي و گل سرسبد همه آنها، سعيد علي‌حسيني از وزنه‌برداراني بودند كه هر كدام مي‌توانستند سال‌ها براي ورزش اين مملكت افتخارآفريني كنند اما همه آنها را نابود كرده و اندك شانس‌هاي وزنه‌برداري را براي نجات از ورطه سقوط به حراج گذاشتند. هر كدام از آنها امروز به‌راحتي از زير بار مسئوليت شانه خالي مي‌كنند. به‌نظر من بزرگ‌ترين مشكل و سهل‌انگاري از سوي داراب رياحي، نايب رئيس فدراسيون وزنه‌برداري صورت گرفت.

او 10 ماه پيش خواست با يك مصاحبه خودش را بزرگ كند و در حالي كه هنوز فدراسيون جهاني خبري را در مورد مثبت شدن آزمايش دوپينگ علي‌حسيني اعلام نكرده بود، اين خبر را در اختيار رسانه‌ها گذاشت. سياست او ايجاد تفرقه بين مديران است. آن موقع با رضازاده تماس گرفتم و گفتم اين چه مصاحبه‌اي بود كه رياحي انجام داد و همين مسئله باعث نابودي علي‌حسيني مي‌شود. اما او به من گفت كه در جريان نيست. مصاحبه هدفمند و غيرمسئولانه رياحي كار دفاع از علي‌حسيني را سخت كرد. متاسفم از اينكه بگويم حدود يك سال پيش، زماني‌كه اعلام شد پنج وزنه‌بردار تيم ملي دوپينگي هستند، تعدادي از پيشكسوتان وزنه‌برداري پس از نشست كميته فني رضازاده را مادام‌العمر محروم كردند چرا كه او يك بار ديگر هم در سال 74 دوپينگ كرده و دو سال محروم شده بود.

چند روز بعد نه تنها حكم‌كميته فني را باطل كردند، بلكه به او دستخوش هم دادند و رضازاده به‌طور ناگهاني سرپرست فدراسيون شد. رضازاده دائما خودش را مظلوم‌ جلوه مي‌دهد و وانمود مي‌كند كه مي‌خواهد براي علي‌حسيني كاري در وزارتخانه‌اي دست و پا كند. وكيلي كه فدراسيون استخدام كرده هم كمترين تلاشي براي تبرئه شدن علي حسيني نكرد. مورد عجيب در مورد سخنان وكيل علي حسيني اين است كه مي‌گويد، يك سري مسائل را به خاطر مصالح ملي بيان نمي‌كند.

‌اي كاش بدانيم چه مسائلي است كه به مصالح ملي برمي‌خورد؟ جز اين است كه پاي رضازاده در اين پرونده گير است؟ من و بسياري از اهالي وزنه‌برداري كه با يكديگر در ارتباط هستيم، از بلايي كه سرعلي‌حسيني آوردند دل شكسته‌ايم. همان قدر كه او ناراحت است و درد مي‌كشد، ما هم ناراحتيم و درد مي‌كشيم. ما به چشم خود استعداد عجيب او را ديده بوديم. آقايان سعيد را زير پا گذاشتند تا خودشان بالاتر بروند.».../عصر ایران

ارسال در تاريخ 2015-04-16 توسط komevo
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.::.